Sportief, behulpzaam, gastvrij

Update 12 /7/18 Hier zijn ze: voorlopige teamindelingen van de jeugd (en meer)

De voorlopige teamindelingen, het nieuwe trainingsschema bij de jeugd en - voor zover bekend - de gevens van leiders, trainers en coördinatoren bij de jeugdafdeling zijn bekend. Zie hieronder het bericht van de jeugdcommissie.
 
Het is voor het eerst dat we in alle jongere leeftijdsgroepen volgens het nieuwe model teams inschrijven: JO19 (twee teams), JO17 (3), JO15 (3), JO13 (2), JO12 (2), JO11 (3), JO10 (2), JO9 (4) en JO8 (2). In totaal 23 teams op dit moment.
 
 
Beste jeugdspelers, ouders en begeleiders,
 
Hierbij de voorlopige teamindelingen, het trainingsschema 2018-2019 en de gegevens van de trainers, leiders en coördinatoren. U zult zien dat er nog plekken op te vullen zijn, het jeugdbestuur is hard bezig om dit voor elkaar te krijgen.
 
Er zijn trainers die in juni willen gaan beginnen met de nieuwe groep. In de maanden juni en augustus zullen zij bekijken wie in welk team de competitie zal gaan starten. Dit doen zij samen met het technisch kader van de jeugd. De trainer of leider zal komende week de nieuwe groepen inlichten op welke dagen en tijden de trainingen in juni en augustus afgewerkt zullen worden. Mochten er nog vragen zijn dan kunt u de betreffende coördinator een mail sturen.
Met vriendelijke groet,
Joey Feitz
Jeugdvoorzitter DUNO
 
 
COÖRDINATOREN
 
O19/O17/O15/013 technisch leeftijdscoördinator Ton Jenner, 06 4220 4928, tonjenner1@gmail.com
O19 leeftijdsmanager: volgt
O17 leeftijdsmanager: volgt
O15 leeftijdsmanager: Dennis Barbier, 06 2717 8840, barbsche@kabelfoon.nl
O13 leeftijdsmanager: Dennis Barbier, 06 2717 8840, barbsche@kabelfoon.nl
 
O12, O11, O9, O8 technisch leeftijdscoördinator Harry Barbier, 06 8152, 5969, harrybarbier@gmail.com
O12 leeftijdsmanager: volgt
O11 leeftijdsmanager: volgt
O10, O9 en O8 leeftijdsmanager: Nancy Blesgraaf Nbles33@gmail.com
 
TRAINERSGROEP CIRCUITTRAININGEN
 
Kristel Oolbekkink
Joël van Oeveren
Patrick Riemen
Wouter Vrolijk
Wesley Mackaay (stagiaire)
 
VELDINDELINGEN TRAININGSSCHEMA
 
Klik hier voor een actueel overzicht.
 
ALLE NAMEN EN NUMMERS TRAINER
Staan onderaan dit document
 
 
TEAMINDELINGEN 2018/2019 

O19-1 & O19-2

1 JASON KAPPERS
2 MICHAEL DIRKSEN
3 DENIZ SAHIN
4 CASPER TOORIANS
5 DANI KRENS(K)
6 YOURI PAKKOO
7 CALVIN MULDER
8 JESSIE DE NOCKER
9 DANNY WIGLEVEN
10 JADLEY VERSCHELDEN
11 DWIGHT DE KLERK
12 ELIYAN KEHAYOV
13 OLAV RUIJL
14 NINO DEKKERS
15 DAMIAN DE VREUGD
16 JIMMY VAN TRIERUM
17 THOMAS HULSHOF
18 JOAQUIN VAN LOON
19 GIJS DE GRAAF
20 MARTEN HOF
21 HANS WIBAUT
22 REMZI MAKSUTI
23 MIKE RIJNTJES (K)
24 TIM VAN DER WETERINGH
25 TONY VAN DER BURG
26 MAARTEN DE JONG
27 FLOOR JOZIASSE
28 JEREMY APPIAH
29 ANDY VAN DER SLOOT
30 TAYYIP ALTAN
31 KUBA MAZIUK

019-1 MENDERES IMECI
019-1 ASSTRAINER VOLGT
019-1 LEIDER VOLGT

019-2 TRAINER ERIK HULSHOF
019-2 LEIDER ERIK HULSHOF
 
O17-1, O17-2 & O17-3

1 MOHAMMED BOUIAGLAFEN
2 MARCIANO GHURAHOO
3 ROHAN RAMDHAN
4 ISSAM AABOUDI
5 YORDI VAN LUIJKEN
6 DANIEL TONNARD
7 SEM DEMMINK
8 ROSCO KROMOIDJOJO
9 ROMANO COENRAAD(K)
10 GIOVANNI V. WESTREENEN
11 GINO VAN TOOR
12 LARS VEERMAN
13 GINO FRANTZEN
14 JUSTIN WILLEMS
15 WESLEY VAN DER WEL(K)
16 LARS BOOT
17 DAVID HOF
18 LUKE TROS
19 RAMON DIRKSEN(K)
20 INGMAR SCHILTE
21 SHOUNAK MALEKAR
22 AYOUB LACHNAB
23 REMCO PRINS
24 ANGELO WAZIRALI
25 LUCA POSTEMA
26 MAURICIO MONTALVAN
27 TOM BREEKVELDT
28 SADI AKBULUT
29 WIM STORM
30 KOEN ZANDBERGEN
31 FREDDY STEENWIJK
32 ARON DORIAN WOJCIK
33 MARK VAN PIETERSON
34 FLORIS BERENDSEN
35 JONATHAN HOFT
36 RYAN V. STARRENBURG
37 MELVIN HUPPERTZ
38 DAAN PACQUE
39 MICK STEENWIJK
40 JAY VAN DER KROFT
41 KARIM BADRAN
42 AANVULLING
43 AANVULLING
44 AANVULLING
45 AANVULLING

017-1 HOOFDTRAINER MONCEF HANNACHI
017-1 ASSTRAINER VOLGT
017-1 LEIDER VOLGT

017-2 TRAINER FERRY DE KLERK
017-2 ASS TRAINER JAYMIE LIER
017-2 ASS TRAINER NICK MOLENAAR
017-2 LEIDER MARLIES DE KLERK-VOS

017-3 TRAINER VOLGT 
017-3 LEIDER VOLGT
 
O15-1, O15-2 & O15-3 

1 NICK TROS
2 BORIS VAN GROL
3 LEVI HAMME
4 SIWAN KELES
5 THOMAS KENBEEK
6 RIVANO MARTHA
7 VALENTINO MUZO
8 KAVISH SOMAN
9 JORGINHO VAN DER HEYDEN
10 ROBIN KNOESTER
11 AMAN MAHES
12 TIM FEITZ
13 SEM HUISMAN
14 BRUNO VAN LEEST
15 ZULEYHA DALGIC
16 QUINT VAN BAVEL
17 MICHELLE BENOIST
18 TONY BLOKHUIS
19 JONATHAN VAN DER BOS
20 TIMO DAVID
21 EDWIN HARTEVELD
22 IRIS MOLL
23 ISAIAH POTERSON
24 TIJS WESTENBERG(K)
25 DOMINICK SWAVING
26 REHAN ABADER
27 NATHAN BIEVER
28 DEAN NUNES
29 CAMIEL VAN SPANNING
30 RAYANE BAAN
31 RUBEN DEN HEIJER
32 MERT DILMEN
33 NINI JANKKISINGH
34 CARLOS KHATTAB
35 QUINTEN KUIPERS
36 DAAN MOLLEMAN(k)
37 JASON ALBERTI
38 VERGILLIO TANGEL
39 MVWAN ALSAMAWI
40 DANIEL DE BOER
41 DIEGO DA COSTA GOMEZ
42 TOM SALOME
43 JAYMIE HURKMANS
44 JULIAN LEIJEN
45 AYMAN METALSI
46 NICK NEERVOORT
47 JASON VAN OOSTRUM
48 QUENTIN RUIVENKAMP
49 IGOR ADAM BACZIJNSKI
50 AANVULLING KEEPER

015-1 HOOFDTRAINER NATHAN HAMME
015-1 ASS TRAINER VOLGT
015-1 LEIDER VOLGT

015-2 TRAINER KENRICK POTERSON
015-2 ASS TRAINER VOLGT 
015-2 LEIDER OSCAR DE LEEST

015-3 TRAINER PAULA ALBERTI
015-3 ASS TRAINER VOLGT
015-3 LEIDER VOLGT
 
O13-1 & O13-2 

1 ILJA HUIJSMANS
2 SHARIF BADRAN
3 EJIN SLIMAN
4 INDRA VAN DER VANGE
5 SVEN RIEMEN
6 ROBIN SIP
7 JASPER HAASNOOT
8 JOEY HEENEMAN(K)
9 RUBEN ISABELLA
10 XANDER RAPPANGE
11 BOY WALBEEK
12 ALMIR MAKSUTI
13 ADIL DOGAN
14 GEORGY V.DER DUSSEN(K)
15 RACHEL HARTEVELD
16 STEF GALETTA
17 DINAND KORTEKAAS
18 CIYAN KUIPERS
19 NICKY OTTE
20 LUUK VROLIJK
21 VIKTOR VAN DER BILT
22 RAYAN BOUTKABOUTE
23 KUBILAY DALGIC
24 JAYDEN EVERSDIJK
25 YLAN GORDIJN
26 AANVULLING
27 AANVULLING
28 AANVULLING
29 AANVULLING
30 AANVULLING

013-1 HOOFTRAINER JEFFREY VAN OEVEREN
013-1 ASS TRAINER HANS HAASNOOT
013-1 LEIDER VOLGT

013-2 TRAINER RUDY VAN LOON
013-2 ASS TRAINER MARTEN HOF  
013-2 ASS TRAINER ANDY VAN DER SLOOT 
013-2 LEIDER VOLGT
 
O12-1 & O12-2 

1 BARAN KARADAG
2 SEMM VAN ARNHEM(K)
3 VINCE ASSIES
4 SANTINO EDING
5 KEVIN GROOS(K)
6 CHESLEY VERSCHELDEN
7 YANICK ZANONI
8 ADAM BATTOUI
9 JAIJDEN VAN BEEK
10 LEN KLAASSEN
11 KYAN MEYERS
12 YELTE SCHOOTS
13 RUBEN STOK
14 DYLAN VEERMAN
15 JAYDEN VAN DEN BERH
16 DILANO BEKKING
17 KEVIN DE BRUIN
18 TONY GOEMANS
19 ABEL GROENEWEG
20 THOMAS HEEMSKERK
21 LUKIE KEUNING
22 DEMI FEITZ

012-1 TRAINER/LEIDER JAN VEERMAN
012-1 TRAINER/LEIDER DANIEL STOK
012-1 TRAINER/LEIDER KEES KLAASSEN

012-2 TRAINER/LEIDER JOHAN GROOS
012-2 TRAINER/LEIDER MICHEAL HEEMSKERK
012-2 TRAINER/LEIDER MICHEL KEUNING
 
O11-1, O11-2 & O11-3 

1 NIELA LAURENS
2 TROY MARTIJN
3 KARELTJE VAN EEK
4 MOHAMED OULAD SAID
5 JORDAN ADAM(K)
6 TONI LOUWERENS
7 DANI SPRUIJT
8 MAJD ALSAMAWI
9 ABDULLAH MAWLOUD
10 RUDRA MANGAL
11 NOAH MULDER
12 KEANO VOETEN
13 BADR ABDALLI
14 JOEY ARKENBOUT
15 SEM VERHEUL
16 JAIMY DE HOOGH
17 JORG SALOME
18 LEON DZIEMIANKO
19 GIANNI EDING
20 MARIJN KNOESTER(K)
21 DUSTY V. SINTMAARTENSDIJK
22 CAIRO DA SILVA SALES
23 ILYAZ BOUGRINI
24 AANVULLING 1 KEEPER
25 AANVULLING
26 AANVULLING
27 AANVULLING
28 AANVULLING
28 AANVULLING
29 AANVULLING
30 AANVULLING

011-1 TRAINER/LEIDER KRISTEL OOLBEKKINK
011-2 TRAINER/LEIDER JOEL VAN OEVEREN
011-3 TRAINER VOLGT
 
O10-1 & O10-2 

1 LUCA LOOIJE
2 TRISTAN VAN DER MEER
3 XANDER VAN ROOSMALEN
4 NURI BEN MOUSSA
5 BRAM DE NIET
6 DANI DROPPERT
7 MELVIN DROPPERT
8 BO TOUW
9 JAMES DANDRIDGE
10 BAETO OKHUIJSEN(K)
11 MAX VAN KAMPEN
12 JASON VAN ZIJL
13 LUCAS PENNINGS
14 TRISTAN BRUSSEE
15 TOM BOELHOUWER
16 LOUIS POPMA
17 LUCA DE RIJK
18 AANVULLING

010-1 TRAINER/LEIDER PAUL DROPPERT
010-2 TRAINER/LEIDER RONALD BOELHOUWER
 
O9-1 & O9-2 

1 DAAN HES
2 SEBAS LOOIJE
3 JUSTIN RIEMEN(K)
4 WILLEM DE BOER(K)
5 DANIEL BANASIAK
5 MARIJN PIJE
7 SEP BISSCHOPS
8 LUCAS KROONENBERG
9 DANNY MEESTER
10 MIKA VROLIJK
11 KYANO ALBERTI
12 JOSHUA GADDUN?
13 ISSAM MOERMAN
14 CHARAFEDINNE ASSOUDI
15 AANVULLING
16 AANVULLING

09-1 TRAINER/LEIDER PATRICK RIEMEN
09-1 TRAINER/LEIDER WOUTER VROLIJK
09-2 TRAINER LARS VEERMAN
09-2 TRAINER DANIEL TONNARD
09-2 LEIDER VACANT
 
 
09-03 & O9-4 

1 ROAN BUITENHEK
2 CELENA VAN DER LINDE
3 JAYDA MIJNALS
4 JAKOB HOFFMANN
5 ROAN OVERDIJKINK
6 MAKS KRUIT
7 THIJS GROEN
8 LUUK VERHAGEN
9 LIEKE VAN LUIJKEN
10 JAY LALBIHARIE
11 DESLEY WAANDERS
12 ESAM HAANSTRA
13 MIRTHE DE WIT
14 NILS BAKKENES
15 DAEWON HEIJNEN
16 AANVULLING

09-3 LEIDER PETER BAKKENES/NIELS OVERDIJKINK
09-4 TRAINER/LEIDER PAUL DE WIT

08-01 & O8-02 

1 TAYLAN YILIK
2 CHE RAMBARAN
3 AMIR ABUSHAAM
4 DAVEY WALTHER
5 JAIVY HEILIGERS
6 JAN KIND
7 KEONI COENRAAD
8 EAGAN IVASKO
9 QUINTEN HAHN
10 SIEM DE KORT
11 MICK SPRUIJT
12 OLTI HELSHANI
13 RUBEN VAN GROL
14 DYLIAN ALIDJAN
15 SAIFEDINNE ASSOUDI
16 JAIMY DE HOOGH

08-1 TRAINER/LEIDER EVERT STEINVOORT JR
08-2 LEIDER JOHN KIND
 
 
TRAINERS LEIDERS 2018-2019, INFORMATIE

O19 tot en met O13 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O19 Leeftijd manager Vacant
O19-1 Menderes Imeci, 06-34134842, m.imeci@olympia.nl
O19-1 Ass. Trainer Vacant
O19-2 Hoofdtrainer Erik Hulshof 06-21214507 ehu@casema.nl
O19-2 Ass.trainer Vacant
O19-2 Leider Erik Hulshof, 06-212134842, ehu@casema.nl
O17 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O17 Leeftijd manager vacant
O17-1 Hoofdtrainer Moncef Hannachi 06-87589842 moncefhannachi@hotmail.com
O17-1 Ass. Trainer Vacant
O17-1 Leider Vacant
O17-2 trainer Ferry de Klerk 06-57622278 interstate99@msn.com
O17-2 Ass. Trainer Jamie Lier 06-20434450 jamielier_070@hotmail.com
O17-2 Ass.trainer Nick molenaar 06-46545571 nickmolenaar@live.nl
O17-2 Ass. Trainer Marlies de klerk-vos 06-15570108 marlies35@live.nl
O17-3 trainer Vacant
O17-3 Leider Vacant
O15 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O15 Leeftijd manager Dennis Barbier 06-27178840 barbsche@kabelfoon.nl
O15-1 Hoofdtrainer Nathan Hamme 070 368 4391 06-23976172 nathan_hamme@hotmail.com
O15-1 Assistent Vacant
O15-1 Leider vacant
O15-2 Hoofdtrainer Kenrick Peterson 06-21505985 kenrickduno@yahoo.com
O15-2 Ass. Trainer Vacant
O15-2 Leider Oscar van leest 06-51844190 odeleest@gmail.com
O15-3 Hoofdtrainer Paula Alberti 06-24202192 pauladuno@hotmail.com
O15-3 Ass. Trainer vacant
O15-3 Leider Vacant
O13 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O13 Leeftijd manager Dennis Barbier 06-27178840 barbsche@kabelfoon.nl
O13-1 Hoofdtrainer Jeffrey van Oeveren 06-28746643 joeveren@ziggo.nl
O13-1 Ass. Trainer Hans Haasnoot 06-81590402 hanshaasnoot@casema.nl
O13-1 Ass. Trainer Patrice Zeemeijer 06-81556391 pczeem@gmail.com
O13-1 Leider vacant
O13-2 Hoofdtrainer Rudy van Loon 06-46667435 rudy_van_loon@hotmail.com
O13-2 Ass. Trainer Marten Hof (stagiair), martenjhof@gmail.com
O13-2 Ass. Trainer Andy van der Sloot (stagiair)
O12/O11/O9/O8 Techn. leeftijd coördinator Harry Barbier 06-81525969 harrybarbier@gmail.com
O12 Technisch leeftijd coördinator Harry Barbier 06-81525969 harrybarbier@gmail.com
O12/O11 Leeftijd manager Vacant
O10/O9/O8 Leeftijd manager Nancy Blesgraaf,Nbles33@gmail.com

Trainersgroep circuittraining O11/O10/O9/O8
Kristel Oolbekkink 06-57207661 kristeloolbekkink@hotmail.com
Joel van Oeveren 06-81668734 jvanoeveren@hotmail.nl
Patrick Riemen 06-10154207 brully-riem@hotmail.com
Wouter Vrolijk 06-41246063 woutervrolijk@yahoo.com
Wesley Mackaay (stagiair) 06-57585845 patjeado@hotmail.com
Stagiair 3X

O11-1 Leider/ coach Kristel Oolbekkink 06-57207661 kristeloolbekkink@hotmail.com
O11-2 Leider/coach Joel van Oeveren 06-81668734 jvanoeveren@hotmail.nl
O11-3 Leider/coach Vacant
O10-1 Leider/coach Paul Droppert 06-24899413 Droppertpaul@gmail.com
O10-2 Leider/coach Ronald Boelhouwer 06-10042510 ronaldboelhouwer@hotmail.com
O9-1 Leider/coach Patrick Riemen 06-10154207 brully-riem@hotmail.com
O9-1 Leider/coach Wouter Vrolijk 06-41246063 woutervrolijk@yahoo.com
O9-2 Leider/coach Niels Overdijkink 06-46388121 overhol@ziggo.nl
O9-3 Leider/coach Peter Bakkenes 06-52335886 kramer.bakkenes@gmail.com
O9-4 Leider/coach Paul de Wit 06-24801716 paulwit@hotmail.com
O8-1 Leider/coach Jeffrey Coenraad 06-21824645 jcoenraad@hotmail.com
O8-1 Leider/coach Evert Steinvoort jr 06-49888109 evert_kezman@hotmail.com
O8-2 Leider/coach John Kind 06-38755319 cruyffie14@hotmail.com
Mini F Nick Sekreve 06-26933815 nicksekreve@hotmail.com
Mini F Evert Steinvoort jr 06-49888109 evert_kezman@hotmail.com
 
Keepers 019/017 Ben Wuhl 06-18882723 benwuhl@gmail.com
Keepers Assistant 09/015 Vincent Kuipers 06-51200407 vincentkuipers@ziggo.nl
Keepers Assistant 09/015 Tijs Vetjes 06-82899924
 
Toernooien Sjaak Hof 06-52033515 dewildehof@casema.nl
Gastvrouwen Ellen Korbee
 
Adm. Zaken Jolanda Coenraad 06-15968854 jcoenraadsyed@gmail.com
Algemene zaken Jeffrey Coenraad 06-21824645 jcoenraad@hotmail.com
Jeugdvoorzitter Joey Feitz 06-44806778 joeyduno@gmail.com
Wedstrijdsecretaris Nico Demmers 06-18393327 demmers8@ziggo.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Advertentie

Advertentie

Sponsors

Solliciteren.nl
Asta Casino
VoetCentraal
RW Repair B.V.
Praktijk voor Fysiotherapie “Thomsonplein”
Sollicitatie.nl
ING
R.A. von Oven & Zonen

Advertentie

Advertentie