Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
5 april 2019 15:00
DUNO 4 is vrij aanstaande zaterdag!!Maar niets is minder waar.... Zo kwam t eigenlijk wel goed uit voor een aantal blessuregevallen om fit te worden voor de grote finale van deze competitie. DUNO 4 staat namelijk op een zeer verdienstelijke 2e plaats, 1 punt achter de koploper Sportclub Monster. Welke we over 2 weken ontvangen op het Haags Dynamiek.
Daarnaast zijn er wel een aantal spelers actief morgen bij verschillende elftallen. Zo mag Joel als dispensatiespeler opdraven bij de 'oudste jongeren', en gaan Rodi en Remy het 2e van Hans Lamens completeren, thuis tegen DWO 2. John en Jubert zijn gaan met Veteranen 1 mee naar de uitwedstrijd bij en tegen TAC'90. Deze wedstrijd staat overgens in het teken van het kampioensschap.Daarna zal een groot gedeelte van het 4e aanwezig zijn bij de wedstrijd van DUNO 1, om hen te steunen in de strijd tegen degradatie.
Fijne, sportieve en zonnige zaterdag allemaal namens DUNO 4.
El Capitano
03-06 DUNO heeft niets in te brengen tegen Skillz en verliest. FC Skillz kampioen 3e klasse B
28-05 DUNO 1 verliest en degradeert naar de 4e Klasse
14-05 DUNO verliest met grote cijfers van DWO
12-05 VOORAF: DUNO 1 speelt bij nummer drie op ranglijst, DWO
30-04 DUNO 1 verliest competitieduel van middenmoter Naaldwijk
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.