Maandag 15 juni starten we met de nieuwe trainers en de nieuwe groepen. We gaan door tot donderdag 16 juli. Dan hebben we vier weken vakantie en starten we weer op maandag 10 augustus. In de loop van augustus zullen de trainers de voorlopige teamindelingen bekendmaken. De JO7 start 1 september met de nieuwe opzet. Mocht je je naam missen op de onderstaande lijst, laat dat dan even aan de jeugdcommissie weten!
We zijn nog aan het kijken of we in de vakantie nog wat gaan organiseren, voor diegene die niet op vakantie gaan. DUNO blijft heel de vakantie open voor gebruik van de velden.
Vanwege de geldende coronamaatregelen blijven we het huidige trainingsschema gebruiken. Zoals we weten is er vanuit het kabinet inmiddels het goede nieuws dat jongens en meisjes van 13 t/m 18 jaar niet langer de 1,5 meter afstand hoeven te hanteren.
Namens de jeugdcommissie wens ik alle DUNO-ers alvast een fijne vakantie.
Met vriendelijke groet,
Joey Feitz
Jeugdvoorzitter DUNO
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Leeftijds indelingen 2020/2021
J019-1 (2e klasse)
Jimmy van Trierum
Duncan Cazzato
Dwight de Klerk
Carlos Vonk
Nour Nahas
Angelo Wazirali
Remco Prins
Osama Ramadan
Gino van Toor
Luke Tros
Koen Zonneveld
Aron Wojcik
Yordi van Luijken
Giovanni Serbanescu(K)
Tom Breekveldt
Giovanni v Westreenen
Justin Willems
Edwin Harteveld
J019-1 Hoofdtrainer Bert Korte 06-13648056 [email protected]
J019-1 Ass.trainer Ferry de klerk 06-15655023 [email protected]
J019-1 Leider Ferry de klerk
J017-1 - J017-2 (hfd/3e klasse)
Rehan Abader
Tony Blokhuis
Timo David
Boris van Grol
Levi Hamme
Jorginho van der Heyden
Sem Huisman
Thomas Kenbeek
Hamza Kocaaga
Bruno de Leest
Aman Mahes
Rivano Martha
Valentino Muzo
Isaiah Poterson(K)
Dominick Swaving
Nick Tros
Dante de Lange
Diego Da Costa Gomez
Morris Hoffman
Quinten kuipers(K)
Julian Leijen
Freddie Steenwijk
Nick Neervoort
Peetu Toiviainen
Harry Verkijk
Quenten Ruivenkamp
Jason Alberti
Rayane Baan
Sharif Badran
Dynsiro Felies
Daan Molleman
Tom Salome
Jason van Oostrum
J017-1 Hoofdtrainer Avram den Heijer 06-34529862 [email protected]
J017-1 Asstrainer vacant
J017-1 Leider vacant
J017-2 Trainer Kenrick Poterson 06-21505985 [email protected]
J017-2 Ass. trainer vacant
J017-2 Leider vacant
JO15-1 en JO15-2(1E en 3e klasse)
Nicky Otte
Xander Rappange
Sven Riemen
Jasper Haasnoot
Dinand Kortekaas
Semm v Arnhem(K)
Vince Assies
Adam Battoui
Jayden van Beek
Sem Alphenaar
Jayden Berg
Rayan Boutkaboute
Santino Eding
Jayden Eversdijk
Tony Goemans
Ylan Gordijn(k)
Abel Groeneweg
Rachel Harteveld (m)
Thomas Heemskerk
Lukie Keuning
Len Klaassen
Xavi de Lange
Almir Maksuti
Kyan Meyers
Ismael el Omari
Yelte Schoots
Ruben Stok
Dylan Veerman
Chesley Verschelden
Luuk Vrolijk
Yanick Zanoni
Mohamed Ben Abbou
Faiz Bhola
Percy Boer
Boy Walbeek
Ejin Sliman
J015-1 Hoofdtrainer Tim Pronk 06-48153488 [email protected]
J015-1 Hoofdtrainer Andy van der Sloot 06-57836160 [email protected]
J015-1 Leider vacant
J015-2 Trainer Micheal Heemskerk 06-15287103 [email protected]
J015-2 Ass trainer Freek Eding 06-41214486 [email protected]
J015-2 Leider Michel Keuning 06-41293800 [email protected]
J013-1 JO13-2, JO13-3 (1e, 3e en 4e Klasse) Majd Alsamawi
Joey Arkenbout
Ilyas Bougrini
Leon Dziemianko
Gianni Eding
Kareltje van Eek
Jaimy de Hoogh
Marijn Knoester(k)
Niels Laurens
Rudra Mangal
Toni Louwerens
Noah Mulder
Chester Prosman
Daan Reuling
Jorg Salome
Dani Spruijt
Sem Verheul
Keano Voeten
Keseva Ganzevoort
Dominik Lysak
Troy Martijn
Jaimy van lis
Dani van der Zwam
Vinnie de Wild
Fabio koster
Adam Balhadj
Jason van Zijl
Luca Looije
Xander Roosmalen(K)
Nuri Ben Moussa
Tom Boelhouwer
Tristan Brussee
Bram de Niet
Louis Popma
Luca de Rijk
Bo Touw
Tristan van der Boon
Jessy de Graag
JO13-1 Hoofdtrainer Fred Prosman 06-52026552 [email protected] J013-1 Ass. trainer vacant J013-1 Leider vacant
J013-2 Trainer vacant J013-2 Ass.trainer vacant J013-2 Leider vacant
J013-3 Trainer vacant J013-3 Ass trainer vacant J013-3 Leider Ronald Boelhouwer 06-10042510 [email protected]
J011-1 J011-2 J011-3 (hfd, 3e en 5e klasse)
Daniel Banasiak
Nils Bakkenes
Ouiam Battoui
Willem de Boer
Roan Buitenhek
Joshua Gaddun
Daewon Heijnen
Daan Hes
Jakob Hoffmann
Lucas Kroonenberg
Jay Lalbiharie
Danny Meester
Issam Moerman
Roan Overdijkink
Justin Riemen(k)
Luuk Verhagen
Mika Vrolijk
Desley Waanders
Sebas looije
Marijn Pije
Lucien Muller
Celena van der Linde(m)
Lieke Luijken(m)(K)
Jayda Mijnals(m)
Mirthe Wit(m)
Joel Breed
Johnny Sas
Givano Waterval
Ben ten Hoeve
Lizzie Mae Anderson(m)
Thijs van der Beek
Shaity Martha(m)
Lucas Pennings
011-1 Trainer/leider Patrick Riemen 06-10154207 [email protected]
011-1 Trainer/Leider vacant
011-1 Leider Eric Pije 06-18111818 [email protected]
011-2 Trainer vacant
011-2 Leider Niels Overdijkink 06-46388121 [email protected]
011-2 Leider Peter Bakkenes 06-52335886 [email protected]
011-3 Trainer Paul wit 06-24801716 [email protected]
011-3 Leider vacant
|
|
|
|
|
J010-1 J010-2 J010-3 J010-4 (2e,3e en 5e klasse)
Rhidha Abbas
Tony Eversdijk
Quinten Hahn
Jaivy Heiligers
Olti Helshani
Youri de Hoogh
Eagan Ivasko
Jan Kind
Siem de Kort
Maks Kruit(K)
Quincy van der Meijde
Stefan Rakic
Che Rambaran
A. Sahyouni
Mick Spruijt
Davey Walther
Taylan Yilik
Tijs van Zijl
Vince Klaassen
Edie Steenwijk
Toby van Zanten
Tony Taal
Ravish Soman
Anais Loos
Loek Lenden
Per Timmerman
Maik Spaans
Wouter Bergheanu
Noam Edorh
Gianni Brugman
J010-1 Trainer/leider Jeffrey Walther 06-46873328 [email protected]
J010-1 Trainer/leider vacant
J010-2 Trainer/leider John Kind 06-38755319 [email protected]
J010-2 Trainer/leider vacant
J010-3 Trainer/leider Kees Klaassen 06-43544000 [email protected]
J010-3 Trainer/leider vacant
J010-4 Trainer/leider vacant
J010-4 Trainer/leider vacant
J09-1 en JO9-2 (2e en 4e klasse)
Dylian Alidjan
Yutan Heijnen
Jasper Manschot
Stef Laurens
Julian de Mos
Gianni Rampersad
Jeremy Geeve
Davey Messenmaker
Bauke Prosman
Noah Stok
Sirac Kus
Fyodor Wijnhoven
Otis Sjambar
Nicholas Collier
Joa Davis
Jacob Wit
Marhaidely Muzo(m)
aanvulling
J09-1 Trainer/leider Gianluca Demmers 06-40551406 [email protected]
J09-1 Leider Barbera Haas 06-12386468 [email protected]
J09-2 Trainer/leider Dennis Manschot 06-43820292 [email protected]
J09-2 Leider Ilya Wit-Hoornweg 06-18162915 [email protected]
J08-01 J08-2 (2e en 4e klasse)
Kimi Dyrkacz
Yaman Alsamawi
Maitia van der Bruggen
Tom van den Hoogeband
Mason van Meel
Zayn Zourob
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
J08-1 Trainer/leider vacant
J08-1 Trainer/leider vacant
J08-2 Trainer/leider vacant
J08-2 Trainer/leider vacant
MINI F Dinsdag en donderdag trainen Na winterstop 07-1 competitie
Fynn Both
Damian Crawfurd
Thomas Hakim
Jace de Jong
Hamza Mahi
Devon Meijde
Xavi Schweinsberg
Javey Voeten
Mauritzio Herazo Othon
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
aanvulling
Hoofdtrainer Evert steinvoort jr 06-49888109 [email protected]
Ass trainer Isaih Poterson 06-86470792 [email protected]
Ass trainer vacant
Ass trainer vacant
Ass trainer vacant
Ass trainer vacant