Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Gisteren, 1 juni 7:00 Mooi nieuws vanuit de sponsorcommissie. Onlangs werd er een tweede club van 50/100 bord opgehangen. Echter kunnen wij nu mededelen dat op het 1e club van 50/100 bord alle beschikbare plaatsen van de club van 50 zijn gevuld, en dat inmiddels aan het tweede bord is begonnen met het vullen van nieuwe clubleden. Fantastisch nieuws en namens de DUNO-selectie bedankt voor uw bijdrage. Ook interesse in de club van 50/100 ? Lees dan snel verdermeer »
22 mei 6:00 DUNO-sponsor Vermolen aan de Loosduinsekade bestaat veertig jaar en dat jubileum krijgt mooi veel aandacht bij Den Haag FM. "Bewoners komen al jaren naar de snackcar voor een broodje speklap, de speciale pindasaus en de kroketten. Na al die jaren is de snackcar toe aan vernieuwing en dus komt er binnenkort een nieuwe kiosk op de hoek van de Volendamlaan," schrijft de lokale omroep.meer »
17 mei 17:30 De wedstrijdbal van het laatste officiële competitieduel van DUNO in dit seizoen is geschonken door Get Well Jeans. DUNO neemt het op tegen Quintus en het duel begint om 14.30 uur en wij hopen op veel support.meer »
2 mei 21:15 DUNO is voor komend seizoen 2023-2024 op zoek naar een enthousiaste en ambitieuze hoofdtrainer voor het O23 team. Het elftal zal uitkomen in de 4de divisie. Want.... we gaan iets nieuws doen. Een elftal formeren voor spelers Onder 23 jaar, deel uitmakend van de DUNO-seniorenselectie. Een mooie stap voorwaarts, je leest hieronder precies hoe het plan eruitziet. DUNO on the move!meer »
21 april 12:00 Geachte leden van H.S.V. DUNO, Komende zaterdag speelt DUNO 1 een thuiswedstrijd tegen ODB, onze buren uit de Albardastraat. Het is een ongemeen spannend in de top van de vierde klasse. Bij winst zet onze club een goede stap in de richting van de nacompetitie. Wij hopen dat vele leden zaterdag naar ons complex ‘De Haagsche Dynamiek’ komen om onze trots aan te moedigen. meer »
30 maart 14:00 De wedstrijdbal van het competitieduel tussen DUNO 1 en BMT is ons aangeboden door lunch & dinner cafe Zarauts. Wij bedanken onze sponsor voor deze geste.meer »
17 februari 12:45 Kosten noch moeite gespaard om de DUNO-club van 50/100 een goede toekomst te geven. De sponsorcommissie doet er alles aan om sponsors te werven en die dan ook het podium te geven dat zij verdienen. Het leidde ertoe dat sponsorcommissieteamlid Raymond Trouwborst donderdagavond op DUNO halsbrekende toeren uithaalde om het sponsorbord van een update te voorzien. Geholpen door Joey Feitz en Maarten Speets.meer »
3 februari 16:00 De wedstrijdbal van het competitieduel tussen DUNO tegen HPSV wordt ons aangeboden door Yünlü aannemersbedrijf. Wij bedanken hen voor de geste. Kom DUNO 1 aanmoedigen, de bal gaat vanaf 14:15 uur rollen.meer »
19 januari 7:00 De wedstrijdbal van het competitieduel tussen DUNO tegen PGS/Vogel van zaterdag 21 januari is geschonken door Get Well Jeans. Wij bedanken de balsponsor voor deze geste. Kom gerust DUNO 1 aanmoedigen. Support is altijd welkom. meer »
17 november 7:00 De wedstrijdbal voor het duel tussen DUNO en RAS a.s. zaterdag wordt ons aangeboden door Brasserie Mondriaan. Wij bedanken onze sponsor voor deze geste. Wij hopen op jouw support. Kom deze mooie vruchtenbuurtderby bijwonen. Aanvang van het duel is 14.15 uur.meer »
04-11 Wedstrijdbal DUNO - Semper Altius aangeboden door Koffiehuis Sjaak
20-10 Uitslag minutenspel: DUNO - Vredenburch (2-1)
14-10 Wedstrijdbal DUNO - Vredenburch geschonken door Sigarenmagazijn Goudmijntje
10-10 Kousenfabriek DUNO-sponsor verwoest: topclubs merken dat
02-10 Handtekeningen onder nieuwe verbintenis sponsor RW Repair
29-09 RW Repair sponsort wedstrijdbal DUNO tegen Loosduinen
09-09 Kanker ontwricht je leven, dan doe je dus mee
07-09 Trainers hebben er handig boekje bij, met dank aan RW Repair
05-09 Van mok tot drinkfles, van paraplu tot tas en pet: 100 jaar gadgets!
04-09 'Doneer en recycle', reuzenfles wijst je er op
03-09 Wedstrijdbal bekerduel DUNO - SEV aangeboden door INDEX
21-08 Er wandelt een reclamebord over DUNO's hoofdveld...
11-08 DUNO en Free-Kick Sport zetten nieuwe stap in innige samenwerking
21-07 Sponsor extra geld voor DUNO, doe je aankopen via Sponsorkliks
25-06 Kampbegeleiding aangekleed dankzij sponsor
17-06 Bedankje aan selectie mogelijk gemaakt door DUNO club 50/100
02-06 Wedstrijdbal DUNO - SSA FC Skillz geschonken door Rob van Huijzen
22-05 DUNO legt sponsors in de watten tijdens thuisduel eerste elftal
19-05 Wedstrijdbal DUNO - Schipluiden richt blik op broederstrijd Van der Zwan
05-05 Wedstrijdbal DUNO - KMD geschonken door RW Repair
21-04 Boy en Henk doneren wedstrijdbal van competitieduel DUNO - LYRA
08-04 Wedstrijdbal DUNO - Veburch wordt ons aangeboden door RW Repair
24-03 Ramsay van Rhijn doneert wedstrijdbal DUNO 1 - Duindorp
21-03 Wedstrijdbal DUNO - Ariston'80 is van stichting 'Laat ze thuiskomen'
18-03 Sponsorschap loont: DUNO en Messemaker gouden combinatie
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.